60387
12:22 9.082019

На Рахівщині в горах заблукали туристки з Німеччини

Події 2403

08 серпня о 17:50 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття зателефонували туристки з Німеччини й повідомили, що вони заблукали в Карпатах.

Було прийняте рішення про утворення двох пошуково-рятувальних груп, оскільки, через поганий мобільний зв’язок, не можна було точно зрозуміти в якому з двох місць знаходяться потерпілі. Отож надзвичайники гірського пошуково-рятувального відділення с. Лазещина вирушили в напрямку полонини Кукул Рахівського району, а їхні колеги з с. Нижні Ворота Воловецького району попрямували в район гори Пікуй, що на Воловеччині.

О 19:30 професіонали ДСНС знайшли німкень в районі полонини Кукул. З’ясувалося, що потерпілі мають проблеми і з самопочуттям: старшій (1987 р.н.) подорожуючій довелося давати протиалергенні препарати, а молодшій (1990 р.н.) заспокійливі. Після надання іноземкам долікарської медичної допомоги, їх було транспортовано до Ясінянської лiкарнi та передано під опіку медиків.

Усього в пошуково-рятувальній операції брало участь 10 надзвичайників, автомобіль високої прохідності та квадроцикл, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне