5908
17:09 22.072016

В Ужгороді відбулася нарада щодо дотриманням тимчасових обмежень руху великоваговиків

Події 2029

Сьогодні в приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації відбулася нарада з питань посилення заходів державного контролю за дотриманням тимчасових обмежень руху великоваговиків автомобільними дорогами державного значення.

photo_2016-07-22_12-03-52

«Наразі патрульні вживають всі заходи, щоб не допустити порушень у сфері дотримання температурного режиму. Вибірково на відрізках автодороги Київ-Чоп розташовані пересувні вагові комплекси для перевірки дотримання водіями вантажівок вагових параметрів. Організовані місця відстою великоваговиків», – повідомив т.в.о. командира батальйону Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева Ярослав Галіцин.

Нагадуємо, що з 1 червня 2016 року рух автотранспорту загальною масою понад 24 тонни з навантаженням 7 і більше тонн на вісь за температури повітря +28ºС і вище заборонено всіма українськими автомобільними дорогами державного значення. Заборона діятиме до кінця літа з 10:00 до 22:00.

Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева звертається до перевізників з проханням дотримуватись норм чинного законодавства та розраховувати час і маршрут руху, зважаючи на обмеження та тимчасові незручності.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне