58853
13:10 11.072019

На Закарпатті знайшли одного потопельника, іншого ще шукають

Події 4380

Як повідомляє Управління ДСНС у Закарпатській області, за минулу добу було виявлено тіло людини у р. Латориці у Мукачеві, а тіло іншої шукали у р. Тисі біля смт Королево.

10.07.2019 о 10:00 від чергового Виноградівського ВП ГУНП на ПЗЧ ДПРЧ-6 м. Виноградів надійшло повідомлення про ймовірне утоплення людини 1953 р.н. в річці Тиса поблизу смт Королево Виноградівського району. За попередньою інформацією, утоплення сталось під час риболовлі. О 17:00 особовим складом ВВРР м. Хуст припинено пошукові роботи, особу не знайдено.

10.07.2019 о 16:52 з Мукачівського відділу поліції на ПЗЧ ДПРЧ-17 м. Мукачево повідомили про виявлення тіла людини 1958 р.н. в руслі річки Латориця в м. Мукачево. Причина загибелі особи встановлюється. Для вилучення тіла залучався особовий склад ДПРЧ-17 м. Мукачево.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах