57829
15:49 20.062019

Новонароджених разом з породіллями вивели на вулицю: закарпатці в шоці. ВІДЕО

Події 6032

Повідомлення про замінуванн медичних закладів Ужгорода, серед яких також пологовий будинок, надійшло до рятувальників сьогодні, 20 червня, близько 12:30.

На місця подій вирушили наряди правоохоронців та надзвичайників. Людей та медперсонал з будівель евакуйовано.

Люди, які на момент події були у пологовому будинку шоковані. Одну з породіль під час переймів лікарі змушені були вивести із закладу. З усіх сторін чується плач дітей, особливо тих, які народилися раніше терміну. Дана ситуація складає неабияку загрозу життю та здоров’я як дітей, так і новоспечених матусь.

“У кого може піднятися рука на таке?!” – обурено коментують ужгородці.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття готується до Національного тижня безбар’єрності
20:57
«Герої Закарпаття» - в області започаткували конкурс пам’яті полеглих захисниківм
20:05
У Мукачеві відкрилася виставка до 75-річчя художника Олександра Андялоші
19:10
У понеділок в Ужгороді прощатимуться із солдатом Олександром Скляровим
18:45
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Всі новини