57723
12:14 19.062019

На Рахівщині розкрили крадіжку й грабіж

Події 2655

Працівники сектору реагування патрульної поліції спільно з дільничними офіцерами поліції встановили особи чоловіка та жінки, які обікрали місцевих мешканців. Речові докази вилучені. За обома фактами в поліції розпочали слідство.

До Рахівського відділення поліції звернулася 33-річна жителька міста. Жінка повідомила, що з примірочної магазину одягу зник її гаманець, в якому були 2 тисячі гривень. Поліцейські сектору реагування патрульної поліції спільно з дільничними швидко розкрили цей злочин. Правоохоронці встановили, що до крадіжки причетна 33-річна місцева мешканка. Жінка вже надала покази, крадені гроші вона повернула. За ознаками ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України відкрито кримінальне провадження.

Того ж дня до поліції надійшла заява про грабіж у селі Костилівка. Заявник, місцевий житель, повідомив, що на вулиці Миру його пограбував невідомий чоловік. Зловмисник вирвав з рук потерпілого гаманець з 2,5 тисячами гривень та дві банківські картки.

Поліцейські встановили, що злочин скоїв раніше судимий за аналогічні правопорушення 27-річний житель села Білин. Речі, здобуті незаконним шляхом, поліцейські вилучили.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне