57516
12:13 14.062019

На Ужгородщині під час перевірки документів на авто стався інцидент

Події 3066

Поліція проводить перевірку інциденту, що мав місце 11 червня на Ужгородщині. З приводу зупинки автомобіля та подій, які відбувалися після цього, Головним управління Нацполіції за заявою від 47-річного ужгородця ініційовано службове розслідування. У той же час, дії самого заявника перевіряють у рамках провадження за статтею 342 ККУ, тобто опір працівнику поліції.

Встановлено, що 11 червня, близько 01:00 ночі, у селі Часлівці Ужгородського району за порушення правил безпеки дорожнього руху (непристебнутий пасок безпеки) поліцейські зупинили автомобіль марки «Volvo», за кермом якого перебував 47-річний ужгородець.

Детальною перевіркою було встановлено, що документи на автомобіль, надані водієм, мають ознаки підробки. Чоловіка повідомили про виклик на місце події слідчо-оперативної групи. На цю інформацію він відреагував підозріло: вийшов з автомобіля, зачинив його та намагався залишити місце події. На вимогу поліцейських залишитися до приїзду слідчо-оперативної групи, водій відреагував агресивно та почав чинити фізичний опір. У зв’язку з цим правоохоронці змушені були застосувати спецзасіб – кайданки.

На місце прибула слідчо-оперативна група, яка задокументувала дану подію. За даним фактом розпочато два кримінальні провадження – за ст. 342 Кримінального кодексу України (опір працівнику поліції), а також за ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів).

Автомобіль затримано на спецмайданчик поліції.

Керівництвом ГУНП в Закарпатській області ініційовано службове розслідування, в ході якого буде з’ясовано всі обставини справи та правомірність дій працівників поліції, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне