57221
12:28 9.062019

На Виноградівщині дівчина пішла на екзамен і не повернулася додому

Події 2423

Учора, 8 червня, близько 11.35 год, до Виноградівського відділення поліції надійшло повідомлення від мешканця села Вербовець Виноградівського району про зникнення його доньки. Заявник повідомив, що напередодні зранку, близько 10.00 год, дівчина пішла на екзамен до місцевої школи і не повернулася. На телефонні дзвінки не відповідає.

Після кількагодинних пошуків самотужки, родичі звернулися за допомогою до правоохоронців.

Працівники слідчо-оперативної групи Виноградівського відділення поліції за складеним орієнтуванням почали пошуки дитини – опитали усіх  родичів, знайомих, однокласників. Дівчинку знайшли у селі Боржава Берегівського району,  куди вона прийшла в гості до подруги, однак не попередила про це рідних.

Зараз дитину повернули додому. Життю  та здоров’ю розшуканої нічого не загрожує, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Повернувся на щиті – на 40-му році життя загинув ужгородець, солдат Олексій Рожков
12:33
За переправлення до Румунії за 12 тисяч доларів США затримано правоохоронця на Закарпатті
12:32
В Ужгороді – національні відбірні змагання з повітряної акробатики та пілонного спорту
12:11
У Хусті сьогодні в обіду буде відсутнє водопостачання
11:51
Двоє гравців СК «Вільхівці» потрапили до збірної 29-го туру Другої ліги України
11:27
Ужгород очима школярів: у місті презентували цифрові екскурсії
10:48
Причини масштабної пожежі на Воловеччині встановлюватимуться у межах кримінального провадження – прокуратура
10:33
В Ужгороді – тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Далека та Великокам’яна
10:21
Сталася пожежа в Кучаві Мукачівського району
10:03
VIII навчальну програму «Зачаровані музикою» продовжили в університеті ім. Ф. Ракоці ІІ
09:45
Всі новини