56511
12:48 26.052019

У Берегові юнак знайшов обріз рушниці діда й вирішив постріляти з нього

Події 3833

Учора, 25 травня, на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що на околиці м. Берегова чути постріл.

На місце вказаної події виїхали поліцейські слідчо-оперативної групи, які побачили групу молодих людей. Один з хлопців тримав у руках поліетиленовий пакет із предметом, схожим на обріз рушниці. Як з’ясували правоохоронці, 19-річний берегівець на горищі свого будинку знайшов зброю, яка належала його покійному дідові. Разом з однолітками вирішив випробувати її.

Обріз рушниці правоохоронці вилучили та направили на експертизу. За даним фактом розпочато слідство за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу), інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне