54790
17:01 26.042019

Ужгородку, що убила чоловіка, взято під варту

Події 2490

Як повідомляв раніше “Карпатський об’єктив”, 31–річна ужгородка вбила свого чоловіка.

Як наразі встановлено, 25 квітня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в ході побутової сварки жінка вдарила чоловіка ножем в область серця. Від отриманої травми він загинув на місці події.

Сьогодні ж, 26 квітня, за клопотанням процесуального прокурора Ужгородської місцевої прокуратури слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду її взято під варту на 60 діб без можливості внесення застави.

За погодження процесуального прокурора затриманій повідомлено про підозру у вчиненні умисного вбивства (ч.1 ст. 115 КК України).

З місця події вилучено речові докази. Підозрювана у вбивстві наразі утримується під вартою.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області, за процесуального керівництва Ужгородської місцевої прокуратури, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне