53875
13:01 10.042019

На Великоберезнянщині провели фестиваль дружин юних пожежників

Події 3263

Учора, 9 квітня, на Великоберезнянщині визначали найкращих юних пожежних-рятувальників, адже на базі місцевої загальноосвітньої школи відбувся районний етап Фестивалю дружин юних пожежників.

Упродовж заходу діти демонстрували свої творчі здібності, хореографічну майстерність та вміння влучно жартувати «по-пожежному». Також школярі показували те, чого навчились у питаннях безпеки життєдіяльності впродовж навчального року, а ще мали можливість вкотре згадати правильний алгоритм дій під час будь-якої надзвичайної події.

«Агенти 101», «Фенікс», « Спалах», «Екстрим» та «Веста» намагались розкрити у повній мірі своє бачення безпеки у житті людини, якнайшвидше пройти спортивні випробування та, звісно, найбільш креативно; творчо та яскраво показати, що правила безпеки життєдіяльності досить корисна, а головне потрібна річ.

Усі діти були неперевершеними, однак перше місце за підсумком фестивалю здобула команда Великоберезянської гімназії «Веста», інформує Управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини