53385
15:32 1.042019

В Ужгороді відбувся суд над катами дитини. ВІДЕО

Події 4008

Чоловік ледь стримує сліз. Лише нещодавно вперше за кілька останніх років він побачив свого онука.

Миколка, якого забрали з прийомної родини за підозрою у поганому відношенні до дитини, спочатку навіть не впізнав рідного дідуся. А бабуся каже, що неодноразово зверталися, щоб взяти на себе опікунство, але не змогли. Як дізналися подробиці життя дитини, ще довго не могли прийти до себе. Зараз над жінкою, яку підозрюють у катуванні, тривають суди. Бабуся хоче справедливого покарання для колишньої опікунки її Миколки. Спілкуватися з журналістами підозрювана п. Наталія не схотіла. Як і попередні рази. Прийшла до суду з дівчатками, рідними сестрами Миколки. Нині вони дають покази у справі, як свідки. Загалом дівчатка кажуть, що не знають, чому братик не живе з ними. Розповідають, що він міг погано поводитись, але нічого про побиття не знають і не бачили. Кажуть – мама братика виховувала. Але волонтери стверджують – їх переконали так говорити.Жахливі подробиці дня, коли хлопчик потрапив до лікарні, розповідають медики.

Спочатку жінка, яка привезла хлопчика, просила його оглянути в автомобілі. Мовляв, у дитини алергія на медпрепарати. Та медики наполягли завести Миколку у приймальне відділення. Дитина була побита, сильно ослаблена, ще з ознаками недоїдання. Тоді й запідозрили жорстоке поводження з дитиною. Один зі свідків спілкувався із хлопчиком. Каже: був вражений станом дитини. Наступне засідання відбудеться 24 квітня, щоб допитати ще двох свідків у справі. А поки триває судова тяганина, Миколка залишається у притулку.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне