53232
13:04 29.032019

У житловому будинку на Тячівщині вибухнув котел: власниця в реанімації

Події 2977

27-го березня о 22:00 до Служби порятунку поступило повідомлення про те, що до реанімаційного відділення Тячівської ЦРЛ госпіталізовано громадянку 1976 року народження з термічними опіками 1-го та 2-го ступеня ураження нижніх кінцівок, переломом лівої нижньої кінцівки та травматичним шоком.

Травмувань жінка зазнала внаслідок вибуху системи газового котла без подальшого горіння. Подія трапилась за адресою: с. Кричево, вул. Українська.

Причиною вибуху є вихід з ладу запобіжного клапану системи центрального опалення (в результаті вибуху будинок пошкоджень не зазнав) котельня знаходилась в підвалі будинку. Підрозділи ДСНС на подію не залучались.

Про це повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини