52355
09:08 10.032019

На КПП «Лужанка» зупинили авто «запаковане» героїном

Події 4554

Прикордонники на кордоні з Угорщиною виявили авто на німецькій реєстрації запаковане, ймовірно, важкими наркотиками. Попередньо це може бути героїн. Наркокур’єрів викрили в пункті пропуску «Лужанка».

Коли для оформлення на виїзд з України прибув автомобіль «Рено» німецької реєстрації, враховуючи аналіз ризиків і випадок на румунському кордоні минулого тижня, прикордонники Мукачівського загону ініціювали проведення поглибленого огляду транспортного засобу. Керував автівкою 35-річний громадянин Туреччини. Машину вивели із загального потоку та направили на перевірку.

Під час огляду в салоні автомобіля під заднім сидінням прикордонники виявили сховок. Він був заповнений брикетами схожими за характерними ознаками на пакування важких наркотиків. Транспортний засіб відразу блокували, а іноземця затримали.

По даному факту повідомлені правоохоронні органи, очікується прибуття слідчої групи.

Сховок в авто запакований значною кількістю брикетів, що може свідчити про спробу перевезення через кордон не одного десятку кілограмів наркотичних засобів, пoвідoмив Гoлoва Державнoї прикoрдoннoї служби Oлег Слoбoдян.

Згодом прикордонники спільно з митниками та співробітниками СБУ підрахували кількість наркотиків, які буди виявлені сьогодні в автомобілі у пункту пропуску «Лужанка». Загалом там містилося 30 кг 750 г білого порошку. Експертиза триває.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне