51673
13:37 26.022019

Поліція Закарпаття просить не поширювати фейки про поширення психотропів серед школярів

Події 2192

Працівники поліції Закарпаття перевіряють інформацію про можливе розповсюдження солодощів із психотропними речовинами серед учнів навчальних закладів. Поліція просить батьків зберігати спокій та не поширювати відомості, які поки що не мають жодного підтвердження.

Працівники поліції з’ясовують інформацію, яка днями з’явилася в соцмережах, про можливе поширення невідомими особами психотропних речовин. За словами деяких ужгородців, йдеться про те, що школярам навчальних закладів обласного центру невідомі особи пропонують солодощі та напої, які можуть містити наркотичні речовини.

Правоохоронці повідомляють, що жодних заяв чи звернень до поліції про подібні факти не надходило. Інформація, яку розповсюдили в соцмережах, не підтверджується, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах