5164
09:08 11.072016

На Закарпатті затримали українця, що віз психотропні препарати з Італії

Події 2380

642938

В громадянина України, який їхав з Італії в Україну вантажним мікроавтобусом «Mercedes-Benz 312», фахівці Закарпатської митниці ДФС виявили 40 пігулок медичного препарату «Control 2,5mg», повідомила «Карпатському об’єктиву» ДФС у Закарпатській області.  

Цей медпрепарат громадянин не вказав у митній декларації та не заявив про нього при усному опитуванні. Зазначимо, що знайдений препарат містить діючу речовину «lorazepam».

Знайшли митники «Control 2,5mg» в одній із картонних коробок, які знаходились у вантажному відсіку транспортного засобу. Доступ до медпрепарату нічим не утруднювався.

«Lorazepam» є психотропною речовиною, його обіг та переміщення через митний кордон України обмежено. Дозволяється фізичній особі перевозити такий препарат в тому разі, якщо його придбано за призначенням лікаря і в громадянина є рецепт виданий закладом охорони здоров’я.

На момент перетину митного кордону України у громадянина відсутні будь-які дозвільні документи на переміщення цього медпрепарату. Таким чином, він не заявив митному органу точні відомості про переміщувані через митний кордон предмети, які підлягають обов’язковому декларуванню та обмежені до переміщення через митний кордон України. Зазначені дії українця мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 МКУ та на підставі статті 511 в нього вилучено товари – безпосередні предмети порушення митних правил – медпрепарат «Control 2,5mg».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне