51323
11:31 20.022019

Ужгородщині повернули майже 1 га землі вартістю майже 1,3 млн грн.

Події 2645

Прокуратурою області завдяки послідовній позиції шляхом апеляційного оскарження рішення суду першої інстанції доведено правомірність позовних вимог Ужгородської місцевої прокуратури про визнання незаконними рішень сесій Середнянської селищної ради, визнання недійсними державних актів на право приватної власності на земельні ділянки та скасування їх державної реєстрації.

Судом апеляційної інстанції ухвалено рішення на користь осіб, інтереси яких представлені прокуратурою. Тим самим, за дієвої участі прокуратури в інтересах держави скасовано незаконне відчуження шести земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею майже 1 га вартістю 1,3 млн. грн., які були протиправно передані у приватну власність без погодження з Міністерством агропромислової політики України, у віданні якого ці землі знаходяться, та без рішення на їх вилучення у постійного користувача – одного з державних підприємств Ужгородського району, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини