50245
15:18 30.012019

Посольство Німеччини подякувало закарпатським рятувальникам за врятоване життя їхнього громадянина

Події 2558

На ім’я начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Романа Гудака надійшла подяка від Посольства Федеративної Республіки Німеччина за успішну пошуково-рятувальну операцію, яка тривала 24-26 січня 2019 року в Карпатах у районі гори Драгобрат Рахівського району.

Професіонали гірської пошуково-рятувальної служби ДСНС області врятували лижника з Німеччини, який, через несприятливі погодні умови, заблукав на високогір’ї, наражаючи себе на смертельну небезпеку.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини