50056
11:26 28.012019

Впродовж вихідних на Закарпатті у вогні загинуло двоє людей

Події 2140

Двоє людей стало жертвами вогню на території Ужгородського та Перечинського районів.

Перше повідомлення про пожежу із трагічними наслідками надійшло до рятувальників 26 січня 02:51 із вул. Травневої, що в с. Тисаагтелек Ужгородського району. Там за поки невстановленої причини відбулося займання у приватному житловому будинку.

Пожежу ліквідували вогнеборці 7-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Чоп. Серед знищеного вогнем домашнього майна рятувальники виявили тіло 47-річної жінки. Причину пожежі та завдану матеріальну шкоду встановлюють правоохоронні органи.

27 січня о 10:14 чергова пожежа і загибеллю людини мала місце в с. Т. Ремета Перечинського району. Як і в попередньому випадку, горів приватний житловий будинок, що належить місцевому 62-річному жителю. Для ліквідації пожежі до місця було направлено вогнеборців 1-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Перечин.

О 10:33 займання було локалізовано, й о 10:55 повністю ліквідовано. На місці пожежі працівники ДСНС виявили тіло власника помешкання.

Завдана матеріальна шкода встановлюється, адже вогнем знищено диван та речі домашнього вжитку, також пошкоджено житлову кімнату. Обставини загибелі людини з’ясовують правоохоронні органи.

Рятувальники вкотре звертаються до мешканців Закарпаття бути особливо обережними під час поводження з вогнем та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне