49779
15:13 21.012019

В Ужгороді нахабного молодика витурили з ресторану

Події 2611

Поліцейські охорони в одному з ресторанних закладів Ужгорода вгамовували відвідувача, який агресивно поводився, заважав відвідувачам закладу і перешкоджав його персоналу працювати.

Після тривалих прохань заспокоїтись правопорушник не вгамувався і навіть спробував нанести тілесних ушкоджень поліцейським, за що і був затриманий. 20 січня на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшов сигнал «Тривога» з одного з ресторанів-барів, що по вулиці Л. Толстого. На місце виклику, через дві хвилини, прибув наряд поліції охорони, якому довелось вгамовувати відвідувача, місцевого 37-річного мешканця, який чіплявся до відвідувачів кафе і персоналу та не реагував на прохання вгамуватись. Натомість чоловік почав поводитись агресивно в бік поліцейських, лаятись і навіть намагався нанести поліцейським тілесні ушкодження та чіплявся за форменний одяг. За словами працівників ресторану-бару, чоловік «добряче» випив алкогольних напоїв і протягом тривалого часу заважав відвідувачам. Для припинення правопорушень до 37-річного громадянина булі застосовані кайданки та доправлено до Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області, де було передано працівникам слідчо-оперативної групи. Затриманому, загрожує штраф від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, згідно статті 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення, інформує Управління поліції охорони в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини