49599
15:43 17.012019

На Ужгородщині затримали реалізаторів комплекту для негласного аудіо- та відеоконтролю

Події 2337

На Закарпатті СБУ блокувала контрабанду спеціальних технічних засобів до України.

Співробітники Служби безпеки України блокували протиправне ввезення до нашої держави та збут спеціальних технічних засобів отримання інформації.

Оперативники спецслужби встановили, що двоє місцевих жителів організували контрабандне переправлення до Закарпатської області комплексу негласного аудіо- та відеоконтролю. Незаконно ввезену продукцію ділки планували продати на території регіону.

Правоохоронці затримали зловмисників в одному з розважальних закладів Ужгородського району під час збуту «товару».

Наразі вирішується питання щодо оголошення фігурантам справи про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У межах відкритого кримінального провадження, розпочатого за статтями 359 та 201 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Заходи з викриття зловмисників проводились під процесуальним керівництвом прокуратури.

Прес-центр СБ України

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини