4942
11:13 6.072016

У Мукачеві затримали осіб, які вночі розгулювали зі зброєю. ФОТО

Події 2260

Власник пістолета пояснив, що знайшов його на березі річки. А власник карабіна каже, що зброя належала його покійному батькові.

1

Сьогодні вночі на вулиці Мукачева патрульний наряд помітив, що чоловік та жінка у припаркованій на узбіччі автівці поводять себе підозріло, оскільки час від часу, скручували в трубочку папір, а згодом по черзі нахилялися до автомобільної панелі. За кермом перебував 32-річний мукачівець. В барсетці водія поліцейські виявили пістолет. Зброя виявилася травматичною, для відстрілу гумових куль. Пістолет був заряджений трьома патронами калібру 9 мм. Минулого разу за подібних обставин патрульні виявили речовини, схожі на наркотичні та зброю, ймовірно ту саму, яку виявили і цього разу. За минулі нехтування законом фігурант події вже має умовний термін.

На запитання про походження зброї водій сказав, що цей пістолет він знайшов того ж вечора на березі річки Латориця.

Пістолет вилучено й направлено на експертизу.

Незареєстровану зброю зберігав і 37-річний житель села Великі Лучки Мукачівського району. В підвалі будинку чоловіка поліцейські виявили карабін марки «ІЖ» без відповідних дозвільних документів. Господар пояснив, що зброя належала його покійному батькові.

Вилучений карабін направлено на експертизу, інформують у відділі комунікації ГУНП в Закарпатській області.

2

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах