49402
13:43 13.012019

Біля Ужгорода з готелю вкрали телевізор

Події 2243

Впродовж години поліцейські Ужгородського районного відділення поліції встановили місцеперебування чоловіка, який викрав з готелю в селі Минай телевізор. За фактом розпочато слідство

Вчора, 12 січня, на лінію «102» правоохоронці отримали повідомлення про крадіжку в селі Минай. Адміністратор одного з готелів населеного пункту розповіла, що невідомий чоловік викрав з приміщення телевізор.

Впродовж години працівники сектору кримінальної поліції та групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення встановили особу підозрюваного та розшукали його.

39-річний житель Чернігівської області у скоєному зізнався. За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України. Обставини справи з’ясовуються, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне