49204
15:25 9.012019

Із будинка у Тячеві поцупили будівельні матеріали

Події 2426

До поліції звернувся мешканець міста Тячів із заявою про крадіжку із підсобного приміщення його будинку будівельних матеріалів.

Чоловік повідомив, що вночі невідомі проникли до кімнати, де він зберігає будівельні матеріали, і викрали плитку та інші матеріали на суму близько 7 тисяч гривень.

На місці події працювали поліцейські слідчо-оперативної групи відділу. Як з’ясували правоохоронці, крадіжку скоїв 21-річний місцевий мешканець, сусід заявника. Викрадене працівники поліції вилучили за місцем його проживання.

За ознаками частини 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням до приміщення) у поліції проводять слідство. Зараз вирішують питання про обрання тячівцю міри запобіжного заходу, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне