49200
15:02 9.012019

Закарпатців закликають повідомляти про відомі їм факти вчинення корупційних правопорушень

Події 2205

У прокуратурі Закарпатської області запроваджено електронну адресу corrup@zak.gp.gov.ua, на яку приймаються повідомлення від громадян про відомі їм факти вчинення посадовцями правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Мова йде про факти порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» особами, визначеними у статті 3 даного Закону, зокрема:

– порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;

– запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

– порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;

– порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;

– порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;

– недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;

– порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;

– порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;

– порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

У даному зверненні мають бути вказані контактні дані заявника (прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення), а також прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи.

У тексті повідомлення, вказується інформація про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена.

При наявності до заяви можна докласти докази на підтвердження викладених у ній обставин. Фактами, що вказують на наявність корупційного правопорушення, можуть бути документи, що підтверджують витрачання коштів, посилання на журналістські розслідування у пресі, аудіо- чи відеозаписи, ваші власні розслідування тощо, повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба прокуратури Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне