47832
15:23 5.122018

Водію з Тячівщини, що збив пішохода, загрожує позбавлення волі від 3 до 8 років

Події 2476

Прокуратура у ході досудового розслідування встановила, що 22-річний мешканець с. Вільхівці Тячівського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, допустив наїзд на пішохода.

ДТП трапилась у жовтні цього року в селі Нересниця Тячівського району і спричинила загибель 40-річного закарпатця від отриманих травм на місці, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили смерть потерпілого.

За скоєне йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування, яке здійснювали слідчі ГУНП в Закарпатській області завершено. Процесуальним прокурором затверджено та скеровано обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону
17:13
Закарпатці орють і сіють: скільки коштує весняний старт у полях
16:28
Рей Браун-молодший: від Елли Фіцджеральд до Ужгорода – історія, яка триває
16:23
СБУ затримала ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
15:46
Закарпатські баскетболісти посіли сьоме місце у Центральноєвропейській юнацькій баскетбольній лізі
15:46
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи
15:37
Закарпатська реформатська церква провела загальні збори з висвяченням священнослужителя
14:50
Новачок ФК «Ужгород» потрапив до збірної 22-го туру Другої ліги України
14:28
Рятувальники Ужгородщини ліквідували пожежу в житловому будинку
14:16
Програми, організовані консульством Угорщини в м.Берегово
13:55
Всі новини