47521
11:50 28.112018

Жителя Тячівщини судитимуть за збут метамфетаміну

Події 2250

Тячівською прокуратурою оголошено підозру жителю Тячівщини у збуті особливо небезпечного наркотика – метамфетаміну.

Як стало відомо «Карпатському об’єктиву», чоловік попався уже вдруге за ч.2 ст.307 КК України.

Було встановлено, що підозрюваний незаконно придбав речовину з вмістом метамфетаміну, який з метою подальшої продажі розфасував та зберігав у власному будинку.

У ході обшуку у чоловіка знайдено та вилучено понад 9 грам наркотику. Наразі на розгляді в місцевому районному суді перебуває обвинувальний акт за аналогічним обвинуваченням (ч.1 ст.307 КК України), повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Прокуратурою вживаються заходи щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Триває подальше досудове розслідування.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Вчителі англійської мови Мукачівської громади завершили навчання за програмою ENCOURSE
10:01
Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
09:46
В Ужгороді – тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Л. Українки та Дайки
09:23
Знання і відданість – урочисте засідання сенату Закарпатського угорського університету ім. Ф. Ракоці ІІ
09:00
На Ужгородщині чоловік під час огородніх робіт виявив міну часів Другої світової війни
08:45
Чемпіонат Закарпаття з комбату самозахисту ІСО зібрав 270 учасників
08:30
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Всі новини