47312
10:51 22.112018

На Перечинщині рятували травмованого киянина

Події 4191

21 листопада вечері до ОКЦ надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту поблизу с.Лумшори, Перечинського району, травмував ногу та потребує допомогу в транспортуванні мешканець м.Київ 1992 р.н.

О 21:20 вищевказаного громадянина знайдено. Йому було надано домедичну допомогу та доставлено до с.Лумшори. Від подальшої госпіталізації турист відмовився. Для проведення пошуково-рятувальних робіт було задіяно ГПРВ м. Ужгород АРЗ СП в складі 5 чоловік та 1 од. техніки, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне