46919
11:21 15.112018

За минулу добу поліція Закарпаття затримала двох п’яних водіїв

Події 2450

Учора ввечері патрульні Перечинщини отримали виклик у село Мокра.

Жінка повідомила про сімейний конфлікт. Приїхавши за викликом, копи побачили автомобіль марки «Skoda Оctаvіa» на вулиці села. Чоловік же вирішив утікти, сівши за кермо, але не справився із керуванням і розбив автомобіль, пошкодивши огорожу біля будинку.

Драгер показав, що чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння, у крові 2,17 проміле алкоголю. Поліція вилучила посвідчення водія, а також склала протокол щодо вчинення ДТП і керування у стані сп’яніння.

На Хустщині у селі Вишково поліція зупинила водія автомобіля марки «ВАЗ-21099», який виконував незрозумілі маневри. Під час перевірки було виявлено, що він перебуває у стані алкогольного спяніння, після контролю в лікарні установлено рівень алкоголю в крові – 2,6 проміле.

Також було складено протокол щодо керування у стані сп’яніння, вилучено посвідчення водія.

Як інформує «Карпатських об’єктив» відділ комунікації поліції Закарпатської області, адмінпротоколи за ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) будуть передані до суду для прийняття остаточного рішення.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини