46803
13:02 13.112018

Через тиждень після скоєння злочину контрабандисти із Закарпаття отримали вирок у сусідній Словаччині

Події 2364

Як повідомляє одне зі словацьких видань, минулого понеділка двоє чоловіків незаконно перетнули україно-словацький кордон та гуляли вулицями міста Улич у районі Снин.

Для перевірки їх зупинила поліція і виявила 281 пачку українських сигарет. Митна вартість товарів склала 168,6 євро, фінансові втрати – 822,97 євро.

Рішенням суду чоловіки отримали 12 місяців умовно, депортацію зі Словаччини та заборону відвідувати країну упродовж двох років.

Чоловіки не оскаржували рішення суду.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини