22:39 24.092018
На Закарпатті прокуратура повернула у державну власність майже 5,6 га лісових земельних ділянок вартістю понад 6 млн грн
Події
3052
Апеляційним судом Закарпатської області ухвалено ряд рішень у справах за позовами прокуратури Закарпатської області щодо повернення у розпорядження держави земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею майже 5,6 га вартістю понад 6 млн грн, розміщених неподалік курорту Косино.


Наразі, судами вже задоволено 11 позовів, пред’явлених в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Берегівської районної державної адміністрації про витребування з чужого незаконного володіння земель лісогосподарського призначення. Судові рішення у цих справах вже набрали законної сили.
На сьогодні, реально виконано 5 таких судових рішень та державі в особі Кабінету Міністрів України повернуто понад 3 га лісових земель, інші судові рішення перебувають на виконанні.
На сьогодні, реально виконано 5 таких судових рішень та державі в особі Кабінету Міністрів України повернуто понад 3 га лісових земель, інші судові рішення перебувають на виконанні.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
«Дослідження та реставрація як форма збереження культурної спадщини»: конференція
17:33
«Подорож до Відня» - концерт Академічного симфонічного оркестру уже цієї неділі
17:11
Зимову казку з вати створює Валерія Мадяр
16:49
В Ужгороді фінішував чемпіонат України більярду серед дорослих
16:27
На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
16:06
Благодійна акція в Угорщині на підтримку закарпатських дітей
15:45
На Закарпатті під час купівлі будівлі для ЦНАПу завищили вартість на понад 600 тисяч гривень
15:24
Закарпатська митниця: цьогоріч збільшилося ввезення електромобілів
15:02
На Закарпатті прикордонники вилучили контрафактні сигарети на 300 тисяч гривень
14:49
На засіданні Закарпатської обласної ради вшанували загиблих захисників
14:40
Всі новини
Головне
Публікації
Зимову казку з вати створює Валерія Мадяр
16:49
У Великій Доброні відбулася заключна гастрономічна майстерня проєкту «Смаки і традиції»
12:11
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі Публікації
Фото
Відео