22:35 19.092018
На Міжгірщині судитимуть чоловіка, який мало не зарізав свого земляка
Події
3323

Міжгірським відділом Хустської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно мешканця с. Торун, Міжгірського району, який умисно наніс небезпечні для життя ножові поранення земляку.
Підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті особистої неприязні, умисно, ножем, який приніс із собою, наніс своєму земляку поранення в область грудної клітки та черевної порожнини, які є небезпечними для життя на момент заподіяння.
Однак, умисел на позбавлення життя потерпілого до кінця не був доведений з причин, які не залежали від волі підозрюваного, оскільки, його злочинні дії були припинені сторонньою особою.
Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України (незакінчений замах на вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) та ч. 2 ст.263 КК України (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу).
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
В Ужгороді – тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Л. Українки та Дайки
09:23
Знання і відданість – урочисте засідання сенату Закарпатського угорського університету ім. Ф. Ракоці ІІ
09:00
На Ужгородщині чоловік під час огородніх робіт виявив міну часів Другої світової війни
08:45
Чемпіонат Закарпаття з комбату самозахисту ІСО зібрав 270 учасників
08:30
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Всі новини
Головне
Публікації
Khust Half Marathon 2026 зібрав близько тисячі бігунів
13:19
Хустянка перетворює пластик у великодні вінки
10:43
«Дні Ракоці–2026»: у Берегові триває тиждень науки, традицій та єдності
09:29
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися
16:45
Чемпіонат Закарпаття з футболу: огляд матчів 4-го туру
11:20
Всі Публікації
Фото
Відео