17:55 14.092018

На Рахівщині повідомлено підозру синові, який побив свого батька

Події 2455
Рахівським відділом Тячівської місцевої прокуратури повідомлено про підозру мешканцю с. Ділове, який у ході словесної суперечки із своїм батьком, умисно заподіяв йому тяжкі тілесні ушкодження, від який останній помер.
Зокрема встановлено, що 28.08.2018 року, підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у ході конфлікту, який раптово виник на ґрунті обурення за образу матері, умисно завдав декілька ударів по різним частинам тіла свого батька. Від завданих тілесних ушкоджень потерпілий невдовзі помер.
 
Дії підозрюваного кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.
 
Досудове розслідування кримінального провадження триває, слідчим суддею Рахівського районного суду обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Довідково:

Згідно санкції даної статті, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття готується до Національного тижня безбар’єрності
20:57
«Герої Закарпаття» - в області започаткували конкурс пам’яті полеглих захисниківм
20:05
У Мукачеві відкрилася виставка до 75-річчя художника Олександра Андялоші
19:10
У понеділок в Ужгороді прощатимуться із солдатом Олександром Скляровим
18:45
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Всі новини