43370
09:51 12.092018

На Виноградівщині прикордонники пострілами зупиняли місцевих «тютюнників»

Події 2815

Рисунок1Сьогодні вночі, прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону, попередили спробу незаконного переправлення через кордон тютюнових виробів.

Невідомих осіб, які рухались з пакунками на плечах у бік річки Тиса, наряд помітив під час патрулювання.

Прикордонники одразу висунулись на затримання правопорушників, під час якого було здійснено попереджувальні постріли, але ті, скориставшись значним віддаленням від наряду, вдались до втечі, повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Неподалік від кордону контрабандисти покинули вісім ящиків сигарет з чотирма тисячами пачок сигарет.

Виявлений тютюн доставлено до відділу прикордонної служби “Вилок” та згодом, буде передано до ДФС. Тривають заходи по встановленню причетних до даного правопорушення осіб.

Рисунок2

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття готується до Національного тижня безбар’єрності
20:57
«Герої Закарпаття» - в області започаткували конкурс пам’яті полеглих захисниківм
20:05
У Мукачеві відкрилася виставка до 75-річчя художника Олександра Андялоші
19:10
У понеділок в Ужгороді прощатимуться із солдатом Олександром Скляровим
18:45
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Всі новини