42571
08:59 24.082018

До Будинку профспілок в Ужгороді знову не пустили державних виконавців

Події 3551

derzhavnikh-vikonavcv-znovu-ne-p-407x229Сьогодні до будівлі, яка і стала спірним питанням, прийшли державні виконавці. Однак і профспілки не гаяли часу – вийшли показати свій протест такому рішенню.

Закарпатський окружний адміністративний суд відсудив будівлю. Основний аргумент – суду не вистачає приміщень. Голова ж профради Володимир Фленько заявляє: їхнє приміщення хочуть відібрати рейдерським захопленням.

Члени профспілок, які вийшли висловити свій протест, називають цю ситуацію свавіллям та запевняють, що за 50 років досі не мали таких конфліктів. Вважають, їм спеціально перешкоджають працювати.

Окрім того, в будівлі працюють і інші організації. Зокрема і «Закарпаття-Донбас», які вирішують питання внутрішно переміщених осіб. Таких понад дві сотні сімей, а по всій області – більше 4 тисяч громадян. Якщо приміщення таки віддадуть суду, йти їм просто нікуди.

Прийшов сюди і голова апарату Закарпатського окружного адмінсуду. Але від коментарів відмовився. Мовляв, ситуацію вже коментували. Тим часом виконавчу службу до будівлі так і не впустили.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах