40100
22:35 3.072018

В Ужгороді місцевий мешканець пограбував 11-річного хлопчика

Події 2905

В Ужгороді правоохоронці затримали місцевого мешканця, який пограбував 11-річного хлопчика. Викрадений в школяра мобільний телефон поліцейські вилучили та повернуть власнику.

t_1_two-teens-arrested-for-sexting-each-other

Вчора, 2 липня, близько 20:00 на лінію «102» надійшло повідомлення про по грабунок на вулиці Декабристів в Ужгороді. Заявниця розповіла, що коли гуляла зі своїм 11-річним племінником, до них підійшов невідомий чоловік і вихопив з рук хлопчика мобільний телефон.

За наданим орієнтуванням поліцейські розпочали пошуки підозрюваного в скоєнні злочину. Працівники управління патрульної поліції та слідчо-оперативної групи оперативно затримали його. 20-річний ужгородець в скоєному зізнався і повернув мобільний телефон.

За фактом слідчі Ужгородського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за статтею 186 Кримінального кодексу України (Грабіж). Обставини справи з’ясовуться.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини