39827
22:17 27.062018

У прокуратурі області обговорили міжнародно-правове співробітництво у кримінальних провадженнях

Події 2443

На базі прокуратури Закарпатської області проведено семінарське навчання на тему: «Міжнародно-правове співробітництво у кримінальних провадженнях».

IMG_7099Даний напрям є надзвичайно важливим для Закарпатської області, яка межує з чотирма Європейськими країнами і з огляду на актуальність розслідування злочинів транснаціонального характеру, роль відомства на міжнародно-правовому напрямку стає з кожним роком все актуальнішою.

Участь у заході взяли заступник начальника відділу правової допомоги Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ Гоманюк Олексій, заступник начальника відділу екстрадиції Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ Колесник Валерій, старший викладач відділу підготовки прокурорів з нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство НАПУ Геселев Олексій (в режимі відеоконференцзв’язку), а також керівники місцевих прокуратур, їх заступники та інші прокурори, які відповідають да даний напрям.

Під час семінару доповідачі поділилися власним досвідом співпраці під час кримінального провадження. Зокрема обговорено практичні аспекти надання міжнародної правової допомоги при проведенні процесуальних дій, перейняття кримінального провадження, екстрадиції, а також проблемні питання створення і діяльності міжнародних спільних слідчих груп, розслідування кримінальних проваджень, які надійшли від іноземних компетентних органів в порядку перейняття кримінального переслідування та особливості здійснення міжнародного співробітництва під час кримінального провадження в децентралізованому порядку

Підсумовуючи зустріч присутнім наголошено, що саме якісний рівень організації виконання запитів з міжнародно правової допомоги в області залежить від професіоналізму прокурорів Закарпаття, які надають правову допомогу у кожній конкретній справі.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття готується до Національного тижня безбар’єрності
20:57
«Герої Закарпаття» - в області започаткували конкурс пам’яті полеглих захисниківм
20:05
У Мукачеві відкрилася виставка до 75-річчя художника Олександра Андялоші
19:10
У понеділок в Ужгороді прощатимуться із солдатом Олександром Скляровим
18:45
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Всі новини