3881
15:30 18.062016

Мукачівець покінив життя самогубством. ФОТО

Події 1931

Поліція встановила, що загибель пенсіонера у Мукачеві була самогубством.

PM440image002

У п’ятницю, 17 червня, мешканець Мукачева 1949 року народження покінчив із життям у власній квартирі. Поліція при огляді місця події вилучила пістолет марки «Чеська збройовка» та кулю, якою було зроблено фатальний постріл.

Тіло чоловіка виявила в квартирі його співмешканка, яка викликала туди «швидку». За словами жінки, трагедія сталася удень в той час, коли вона виходила за покупками. Її співмешканець в останній час був у депресії.

Експертиза встановила, що 66-річний чоловік свідомо покінчив з життям, ретельно до цього підготувавшись. Зокрема, перед інцидентом він продав свій автомобіль і спеціально обладнав місце, яке обрав для самогубства. Зброя, якою скористався мукачівець, була незареєстрованою.

Вилучені пістолет та боєприпаси направлено на дослідження. Тіло загиблого доставлено до прозектури Мукачівської ЦРЛ, інформує відділ комунікації ГУНП у Закарпатській області.

PM561image003

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах