20:29 14.052018
Водій туристичного автобусу намагався без документів перетнути кордон у спальному відсіку
Події
2634
Несподівану «знахідку» виявили сьогодні вранці прикордонники під час перевірки автобуса «MAN», який перевозив групу дітей з Чехії в Україну.

Водій – “заєць” у туристичному автобусі
Автобус прямував за маршрутом: «Градец-Кралове – Тячів» через пункт пропуску «Ужгород». У ході огляду транспортного засобу прикордонний наряд помітив особу, яка переховувалась від проходження контролю у спальному відсіку.
Згодом військові з’ясували, що виявлений невідомець є другим водієм автобуса. Як він сам пояснив прикордонникам, сховатись від них вирішив тому, що не мав при собі документа на право перетину кордону. Чоловік, однак, мав при собі ідентифікаційну картку громадянина Чеської Республіки, що дозволило швидко встановити особу правопорушника. Після з’ясування всіх обставин щодо іноземця було прийнято рішення про відмову у в’їзді в Україну та повернуто на територію Словаччини встановленим порядком.
Окрім того, на адресу Ужгородського відділку поліції ГУНП у Закарпатській області направлено повідомлення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Також у діях водія автобуса вбачається порушення вимог Закону України «Про відповідальність перевізників», а саме: перевезення пасажира через державний кордон без необхідних документів для в’їзду до країни прямування.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
Пенсійники Закарпатті відзначили річницю заснування Пенсійного фонду України
15:48
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
15:12
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча встановила історичне досягнення
14:49
Учні Ужгородської музичної школи №1 подарували містянам свято
12:21
Без слів. Молода акторка презентувала перформанс «Емоції»
11:17
У галереї «Ужгород» відкрили різдвяну виставку робіт закарпатських художників «Коляда»
09:53
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
Всі новини
Головне
Публікації
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча встановила історичне досягнення
14:49
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпатська сноубордистка увійшла до топ-6 на етапі Кубка світу
11:27
В Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді відкрили виставку «Різдвяні ритми»
10:10
Всі Публікації
Фото
Відео