36526
09:58 17.042018

В Ужгороді горіла квартира

Події 3029

Сьогодні, 17 квітня, о 01:05 в Ужгороді на вулиці Лавріщева виникла пожежа в одній із квартир на першому поверсі п’ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку.

IMG-63e435c3f5310ce5f01e8a76282f36cd-V

На місце події негайно направлено чергові відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. Загалом на пожежі працювало 10 чоловік особового складу та три одиниці техніки, повідомляє «Карпатському об’єктиву» У ДСНС України у Закарпатській області

Вже о 01:20 пожежу було локалізовано, а о 01:27 остаточно ліквідовано. Завдяки професійним діям вогнеборців вдалося врятувати квартиру від знищення вогнем, але внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку та частково закопчено стіни квартири. Ймовірно пожежа виникла через коротке замикання електромережі, але остаточну причину та збитки встановлюють правоохоронні органи.

Загиблих та травмованих на пожежі немає.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне