35202
20:38 12.032018

ДТП на Рахівщині: водій не вписався в міст і злетів із кількаметрової висоти у річку

Події 3069

Поліція Рахівщини розпочала розслідування за фактом ДТП в селі Видричка, де злетів із кількаметрової висоти в річку Тиса автомобіль марки «ВАЗ-2108». Молодий водій дивом залишився живий.

Сьогодні, 12 березня, близько 4-ї години ночі в поліцію надійшло повідомлення від мешканки села Видричка Рахівського району. Заявниця повідомила про те, що її брат скоїв ДТП.

12032018999

Прибувши на місце події, слідчо-оперативна група встановила, що 23-річний житель Видрички, керуючи вночі автомобілем марки «ВАЗ-2108», не впорався з керуванням, не вписався в міст і злетів із кількаметрової висоти в річку Тиса.

У воді машину перекинуло на дах, а сам водій вижив – він зумів вибратися з салону й дістатися берега, де його і знайшли. Чоловік зазнав переохолодження тіла й був доставлений в районну лікарню, де йому надають медичну допомогу. Інших потерпілих у ДТП немає.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху поліція розпочала розслідування. Правоохоронці, зокрема, з’ясовують, чи не перебував водій в стані алкогольного сп’яніння, а також інші обставини нічної автопригоди, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

120320187777

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне