34709
10:41 28.022018

Бійка на Свалявщині: неповнолітній у лікарні із розбитою головою

Події 3155

36_mainСпівробітники Свалявського відділення поліції затримали жителя районного центру, який підозрюється в нанесенні тілесних ушкоджень неповнолітньому. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Підозрюваний у побитті перебуває під домашнім арештом.

До чергової частини Свалявського відділення поліції надійшло повідомлення від лікаря про те, що в медичному закладі перебуває 17-річний хлопець з розбитою головою. Медики діагностували у неповнолітнього травми, які відносяться до групи тяжких. Як з’ясували правоохоронці, ушкодження підліток отримав під час бійки з незнайомцем у селі Павлово.

Співробітники свалявської поліції встановили та затримали особу чоловіка, який побив потерпілого. Ним виявився 20-річний мешканець села Павлово, на якого вказав постраждалий та очевидці події.

За даним фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 статті 121 Кримінального кодексу України, тобто спричинення тяжких тілесних ушкоджень. Чоловікові вже повідомлено про підозру у скоєному, наразі він перебуває під домашнім арештом. Йому загрожує ув’язнення на строк від п’яти до восьми років. Досудове розслідування у цій справі триває, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне