33950
12:11 11.022018

Неповнолітню берегівчанку розшукали на Мукачівщині

Події 2057

1518338203_374212272Берегівські правоохоронці встановили місцезнаходження 15-річної мешканки селища Батьово, яка пішла з дому і не повернулася. Наразі дівчина вже вдома, її життю та здоров‘ю нічого не загрожує.

Вчора, 10 лютого, о 09:40, із заявою про зникнення неповнолітньої до берегівських правоохоронців звернувся житель селища Батьово. Схвильований чоловік повідомив поліції, що його 15-річна онучка, вночі пішла з дому і не повернулася. 

Співробітники Берегівського відділу поліції одразу почали пошуки неповнолітньої та перевірили всі можливі місця, де б могла знаходитись дівчина. В результаті, неповнолітню розшукали у селі Сарне, що на Мукачівщині, куди вона поїхала до свого знайомого. 

З неповнолітньою поліцейські провели бесіду щодо неприпустимості такої поведінки та передали її рідним, повідомив відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне