33570
09:53 2.022018

На Рахівщині горів магазин будматеріалів

Події 2732

6

01 лютого о 09:29 в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній будівлі магазину будматеріалів, що на вул. Грушевського в смт Ясіня Рахівського району.

Для її ліквідації до місця було направлено вогнеборців 3-державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів та державного пожежно-рятувального поста смт Ясіня. Усього працювало чотири одиниці техніки та 10 чол. особового складу.

О 10:45 пожежу вдалося локалізувати, ліквідація ж тривала до 13:14. Через запізніле повідомлення та значну пожежну завантаженість (лакофарбові вироби та будматеріали) пожежа завдала чималих збитків власникам. Вогонь повністю знищив перекриття та покриття на площі 320 м2, а також майно, що знаходилось в середині магазину.

Причину пожежі та завдану матеріальну шкоду з’ясовують правоохоронні органи.

Загиблих та травмованих на пожежі немає, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

5

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне