31960
15:39 22.122017

На КПП «Вилок» затримали два автомобіля, які розшукував Інтерпол

Події 2368

Одразу два спрацювання бази Інтерполу зафіксували учора прикордонники у пункті пропуску «Вилок», що на кордоні з Угорщиною.

d60644f--------t------t-----t------t-------------

Спочатку, під час перевірки документів у осіб, які прямують в Україну відбулось спрацювання бази відносно 30-річного громадянина Молдови. За вчинення ряду злочинів, чоловік розшукувався правоохоронцями Республіки Молдова. Прикордонники передали іноземця представникам Нацполіції.

А вже ввечері, у тому ж пункті пропуску, прикордонники виявили громадянина Угорщини, який намагався заїхати в Україну на викраденій автівці. За даними Інтерполу, автомобіль “КІА СОРЕНТО” 2004 року випуску, яким керував 37-річний іноземець, у жовтні 2017 року був викрадений у Словаччині.

По даному факту поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м.Києві. Водія та автомобіль передано співробітникам Нацполіції, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини