31605
15:28 14.122017

На Мукачівщині донька вдарила батька ножем у ногу

Події 2613

woman-kills-husabndПравоохоронці з‘ясовують обставини конфлікту, в ході якого донька вдарила батька ножем у ногу. За даним фактом слідчі Мукачівського районного відділення поліції відкрили кримінальне провадження.

Вчора, 13 грудня, увечері у селищі Чинадієво Мукачівського району, між 52-річним місцевим жителем та його 27-річною донькою виникла сварка. Під час сварки жінка схопила ножа та вдарила батька у ногу. Із колото-різаною раною стегна чоловіка госпіталізували до Мукачівської центральної районної лікарні. Медики сповістили про інцидент до поліції.

Правоохоронці, прибувши на місце події, з‘ясували, що між батьком та донькою виникла сварка. П’яний чоловік почав ображати та бити доньку. 27-річна жінка, захищаюсь, схопила ножа і вдарила ним батька у ногу.

Зі слів рідних, чоловік й раніше неодноразово влаштовував вдома сімейні дебоші. Як розповіли в поліції, чоловік вже притягався до кримінальної відповідальності за те, що побив свою дружину.

За даним фактом поліцейські розпочали досудове розслідування. Попередня правова кваліфікація частина 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Слідчий призначив судовомедичну експертизу за результатами, якої буде остаточно встановлено характер спричинення тілесних ушкоджень.

Правоохоронці, у рамках кримінального провадження, встановлюватимуть усі обставини події, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне