09:38 30.112017
Дві тисячі гривень «подарував» прикарпатець невідомому «закарпатцю»
Події
2240
23-річний франківчанин заплатив дві тисячі гривень на неіснуючий будинок в Закарпатській області. Хлопець хотів відзначити новорічні свята на Закарпатті й шукав житло в інтернет-мережі. Він знайшов оголошення на «ОLХ» і, поспілкувавшись з “орендодавцем”, перерахував завдаток на банківську картку.
Коли чоловік зателефонував уточнити, чи прийшли кошти – зв’язку з “орендодавцем” вже не було. Ошуканий хлопець одразу ж звернувся до поліції.
Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статттею “шахрайство”. Правоохоронці розшукують шахраїв.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
В Ужгороді патрульні допомогли 71-річному чоловікові вчасно потрапити на потяг
16:26
На Мукачівщині 53-річна жінка загинула внаслідок наїзду автомобіля
16:11
«Закарпаттяобленерго» закликає мешканців області перевіряти графіки відключень лише на офіційних ресурсах
15:47
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу порушників
15:43
У Тячеві відбувся яскравий Парад Миколайчиків та святкові виступи до Дня Святого Миколая
15:32
Іршавська громада прощається із загиблим захисником Андрієм Вашкебою
14:56
У Чопі зафіксували новий випадок сказу: мешканців закликають бути пильними та повідомляти про підозрілих тварин
14:10
У Хусті згоріла надвірна споруда: пожежу помітив водій таксі
14:01
Закарпатський фехтувальник серед призерів всеукраїнських змагань
13:43
В Іршаві вшанували загиблих Захисників на Алеї пам’яті Героїв
12:30
Всі новини
Головне
Публікації
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
В Ужгороді запрацювала Резиденція Святого Миколая: благодійність, віра в диво і тепло людських сердець
16:50
У Перечині встановили новорічну ялинку дружби
15:35
У Перечині провели свято Миколая для дітей з особливими освітніми потребами
12:48
Всі Публікації
Фото
Відео