30952
10:27 29.112017

Поліція розслідує смертельну ДТП у Перечині

Події 2100

Правоохоронці розслідують факт смертельного наїзду на велосипедиста у Перечині. Вже відкрито кримінальне провадження

PM574image001

28 листопада, вранці на вулиці Ужанській у Перечині, трапилася аварія, внаслідок якої загинув велосипедист. Як з‘ясувала поліція, що прибула на місце інциденту, водій автомобіля Renault DASTER, мешканець Львівщини, рухаючись з райцентру у напрямку села Зарічево, що на Перечинщині, здійснив наїзд на 65-річного місцевого мешканця, котрий рухався у попутному напрямку. Від отриманих травм потерпілий помер на місці аварії.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого). Слідство у справі триває, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне