30867
10:48 27.112017

На Рахівщині заблукалих дві туристки зі Львова

Події 4830

В суботу, 25 листопада, о 17:10 в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення, що під час проходження маршруту в районі полонини Драгобрат, що в Рахівському районі, втратили орієнтир та заблукали двоє львівських туристок 1996 та 1997 р. н.

fullsize

Для проведення пошуково-рятувальних робіт до місця було направлено рятувальників Ясінянського гірського пошуково-рятувального відділення. Усього працювало четверо чоловік особового складу та одна одиниця техніки.

О 22:50 дівчат вдалося відшукати в районі г. Близниця. Медичної допомоги вони не потребували. Далі рятувальники супроводили їх до смт Ясіня, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне