30726
12:22 23.112017

В Ужгороді горів підвал будинку

Події 2450

жб

22 листопада о 12:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в підвальному приміщенні приватного житлового будинку, що не експлуатується. На місце події на вулицю Берчені, негайно було направлено відділення 14-ї та 15-ї державних пожежно-рятувальних підрозділів м. Ужгород.

По прибуттю пожежно-рятувальних підрозділів з’ясувалось, що в підвалі будинку горить сміття на площі 8 кв. м. Травмованих та загиблих немає. Силами вогнеборців о 12:40 пожежу було локалізовано та о 12:57 – ліквідовано. До гасіння залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. Через щільну задимленість рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту огранів дихання та зору. Внаслідок пожежі вогнем знищено сміття на площі 10 кв. м.

Причину та збитки від пожежі встановлять правоохоронні органи, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття готується до Національного тижня безбар’єрності
20:57
«Герої Закарпаття» - в області започаткували конкурс пам’яті полеглих захисниківм
20:05
У Мукачеві відкрилася виставка до 75-річчя художника Олександра Андялоші
19:10
У понеділок в Ужгороді прощатимуться із солдатом Олександром Скляровим
18:45
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Всі новини