Довжанське лісомисливське підприємство завдало збитків лісовим ресурсам на 145703 гривень
В ході планової перевірки ДП “Довжанське ЛМГ” Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області виявлено низку порушень вимог природоохоронного законодавства: незаконні рубки дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту.

За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) до адміністративної відповідальності притягнуто 30 посадових осіб лісомисливського підприємства на загальну суму штрафів 3417 гривень та видано припис щодо усунення виявлених порушень, повідомила «Карпатському обֹ’єктиву» Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.
Відповідно до затверджених такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу, державними інспекторами проведено розрахунок збитків на загальну суму 145703 гривень. Пред’явлено претензію для добровільного відшкодування. В разі залишення претензії без відповіді, Інспекцією буде передано справу до судових органів щодо примусового стягнення зазначеної суми заподіяних збитків.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися